Frekans Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri (0312) 424 0 891 [javascript protected email address]

Hakkımızda

blue_frek

Frekans Sigorta 2001 yılından bu güne Tüm Sigorta branşlarında bireysel ve kurumsal sigortalılarına kaliteli, profesyonel ve ayrıcalıklı sigortacılık hizmeti vermektedir.

Acenteliğini yaptığı çok sayıda Sigorta Şirketi ile geniş bir hizmet yelpazesi sunan şirketimiz,   alternatifli teminat ve fiyatlandırma kabiliyetiyle sigorta alanında aradığınız her şeyi rahatlıkla bulmanıza imkan sağlamaktadır.

Tüm iletişim araçlarıyla, her zaman Ulaşılabilir olan Frekans Sigorta, bulunduğu bölge ve illerin yanı sıra Türkiye genelinde çok sayıda müşterisine de kusursuz hizmet vermektedir.

Sigortacılık Mevzuatı ile kanun ve yönetmeliklere bire bir uygun yapılanmış olan şirketimiz, Yetki belgeleri, Sertifikaları ve levha kaydı ile sadece sigortacılık alanında faaliyet göstermektedir.

Uzman ve güler yüzlü kadrosu, teknolojik alt yapısı, operasyon hızı, sağlam ve güvenilir muhasebe sistemi ile bilgi ve tecrübesinin yanı sıra, Frekans Sigorta 16 yıldır istikrarlı büyüme gücünü, sigortalılarıyla aynı frekansta buluşma anlayışından almaktadır.