Frekans Grup Sigorta | İnşaat All Risks, Hayat Sigortası, Trafik, Kasko, Deprem, Konut, Sağlık, Ferdi Kaza, Hayat, BES, İşyeri, Seyahat, Sorumluluk, Nakliyat, Makine Kırılması, Elektronik Cihaz, Devlet Destekli Tarım Sigortası

Frekans Grup Sigorta

Ayrıcalıklı Hizmet Politikası

Frekans Grup Sigorta, kurulduğu yıldan bu yana tüm sigorta branşlarında bireysel ve kurumsal sigortalılarına kaliteli, profesyonel ve ayrıcalıklı sigortacılık hizmeti vermektedir.

Benimsemiş olduğu misyon doğrultusunda, bir sigorta
acentesi olmanın ötesinde bir "sigorta danışmanı" olarak
hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. 

SİZİ ARAYALIM

 

Neden Frekans Sigorta?

  

Alternatifli
Fiyatlandırma


Acenteliğini yaptığı 20'den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ile geniş bir hizmet ve fiyat yelpazesi sunan şirketimiz, tüm ürünlerinde alternatifli  fiyatlandırma kabiliyetine sahiptir.

Ürünlerimiz

Ödüllü
Sigortacılık


Frekans Sigorta, kurulduğu tarihten itibaren sektöründe önemli başarılara imza atarak, her zaman öncü ve lider bakış açısı ile sigortacılık alanında pek çok ödüle layık görülmüştür.

Ödüllerimiz

Kalite
Anlayışı


Frekans Sigorta, sigorta mevzuatlarına, kanun ve yönetmeliklere uygun yapılanması, yetki belgeleri, sertifika ve kalite belgeleriyle "sadece sigortacılık" alanında faaliyet göstermektedir.

Kalite Belgelerimiz

Daima
Yanınızda


Kurulduğu tarihten bu yana, tüm iletişim araçlarıyla 7/24 ulaşılabilir olan Frekans Sigorta, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda müşterisine daima kusursuz hizmet verme gayreti içerisindedir.

Bize Ulaşın

 

Çözüm Ortaklarımız

3WTURK CMS v8.1